O NÁS

Fragilla je exkluzivní lifestylová značka s transformačními Online-kurzy v oblasti podnikání, osobního rozvoje a studia angličtiny s metodou NEUROLANGUAGE COACHING©️.
Naše mise je:

 

PROVÁZET,

INSPIROVAT

A NAPLŇOVAT

 

NAŠE KLIENTY NADŠENÍM A VÁŠNÍ NA CESTĚ K DOSAŽENÍ JEJICH VYTOUŽENÉHO ÚSPĚCHŮ V OBLASTI

 

  • PODNIKÁNÍ

 

  • STUDIA ANGLIČTINY- s metodou NEUROLANGUAGE COACHING©️

 

PROSTŘEDNICTVÍM NAŠICH TRANSFORMAČNÍCH KURZŮ

- VÁŠNÍ KE SVOBODĚ, ty OTEVÍRAJÍ lidem jejich NEJVYŠŠÍ POTENCIÁL ke krásnému, ÚSPĚšnému a štastnému životu s vášní a chutí žít naplno.

 

Fragilla byla vytvořena s cílem inspirovat naše klienty k nalezení jedinečného designu jejich života - (proto se taky jmenujeme Fragilla design s.r.o).
Ve společnosti Fragilla věříme, že vše v životě je formou umění a vy jste umělcem svého života v tom, co děláte.

Fragillu stejně tak i naše logo - symbolizuje bod g - životní vášeň, krása, svoboda, originalita a vysoká kvalita a právě tuto esenci sdílíme s našemi klienty prostřednictvím našich kurzů - Vášní ke svobodě .

Kolekce kurzů s Vášní ke svobodě = jedinečná umělecká díla, hluboký zdroj motivace a pozitivní energie.
 
 
O MAJITELCE SPOLEČNOSTI FRAGILLA - Pavlína Kadlcová - Podnikání a finanční hojnost
Dobrý den! Jmenuji se Pavlína Kadlcová a jsem majitelkou společnosti Fragilla design. Ačkoli nejsem velkým příznivcem mluvení o sobě, ráda bych vám o sobě řekla něco víc a možná vám trochu přiblížila svou cestu, která mě přivedla k životu na který jsem hrdá a k založení značky Fragilla, která je kombinací mé osobnosti (ženskosti a nestárnoucí životní energie).
Ve financích a ekonomice se pohybují více než 20 let, již od vysoké školy Ekonomické a technické, a jako daňový poradce jsem měla možnost nahlédnout do financování stovek drobných podnikatelů - malých i velkých firem.

Za můj život jsem založila několik společností v různých oborech, ale zároveň se zajímám o neurovědu, osobní rozvoj a psychologii…- zkrátka jsem vždy hledala cestu jak propojit podnikání s vesmírným principy a seberozvojem.

Byly doby, kdy jsem opravdu tvrdě pracovala a myslela jsem, že je to tak správně..Brzy jsem ale pochopila, že toto není má cesta.

Postupnou práci na sobě, na přenastavení mého mindsetu, pochopení vesmírných zákonů a nalezení lásky sama k sobě, jsem pochopila, že jen propojení těchto atributů s podnikáním - si teprve v lehkosti a radosti začínám manifestovat jednu věc za druhou.

Dnes jsem v situaci, kdy mám vše po čem jsem vždy toužila - cestuji po celém světě, žiji několik měsíců v roce v zahraničí, teď jsem žila střídavě  3 roky v nádherném prostředí na Sicílii, a za poslední rok jsem navštívila dalších 10 zemí, (kde mě asi nejvíce uchvátila Brazílie, a to hlavně díky hudbě, které jsem naprosto propadla❤️.)

Cestuji především za vzděláním, cítím se skvěle ve svém těle, mám krásnou rodinu a skvělé přátele po celém světě, cítím v sobě vnitřní naplnění a tvořím si svůj život den za dnem.
Nikdy opravdu nikdy bych si nemyslela, že můj život jednou bude o tolik krásnější než mé nejodvážnější sny a předčí všechna má očekávání.
A jak jsem již zmínila, ano, mám opravdu spoustu zkušeností, a
proto bych vám ráda přiblížila svět financí a hojnosti trochu jinak než je prezentováno v běžných kurzech o tom jak podnikat.
A závěrem:
"Žijte naplno, nebojte se změn, obklopte se krásou a vždy (vždy!) následujte své srdce!"


Linda Kadlcová - NEURO COACHING ANGLIČTINY - Neurolanguage coaching © 
✨Protože jazyk je most k naplnění našich snů ✨

Chceš se v angličtině jednou provždy zlepšit vypadnout, jak někdo číká ze strastí věcných začátečníků a nebo se naopak ještě více zdokonalit a posunout se na vyšší level?

Nebaví tě klasická výuka - učitele a žáka a spíše tíhneš k metodě která ti NEBUDE připomínat školské časy, ale zábavnou seberozvojovou coaching session angličtiny, která tě nebude nudit?

Tak to jsi tady správně.


..s certifikovanou metodou učení (mých snů) neboli Neurolanguage coachingem© - ( propojující principy coachingu a poznatků z neurovědy) pro tebe angličtina už nikdy nebude problém.


Tato metoda napomáhá lidem se nejenom zlepšit v cizím jazyce jako takovém, ale stává se duležitým mostem k naplnění jejich snů spojené s cestováním, vyšším sebevědomím, poznávaním úžasných lidí, a třeba i studiem zahraničních učení v oblasti seberozvoje - kterému budou rozumět i v originále😍 ..
A navíc s koučovanýmí pracuje systematicky, tak aby informace jejich mozek  nejlépe vnímal.


Neurolanguage coaching - propojuje spoustu mých vášní a navazuje na moji životní cestu, protože práce na sobě, osobní rozvoj, studie o tom jak funguje náš mozek a angličtina propojená s plněním snů mých studentů a otevíráním jejich dveří do celého světa  - ano, to je můj ekvivalent vášně.


  Za poslední léta se můj život hodně změnil, úspešně jsem dokončila studium na
  univerzitě v Londýně a procestovala spoustu zemí, kde jsem sbírala zkušenosti
  od učitelů v oblasti osobního rozvoje, poznatků z neurovědy a také jsem získala
  několikaleté zkušenosti s výukou angličtiny.


Mé studia, převratně změnily můj pohled na celý proces učení, který je ojedinělý v tom, že se zaměřuje předeším na to JAK se cizí jazyk učit, a proto je neurolanguage coaching tak efektivní - koučovaný po nějakém čase není již
závislý na koučích - ale přesně ví jak na sebe- neboli na svůj mozek, dokáže si sám sestavit svůj studijní plán a docílit ho.

Takže pokud již nechceš být věčný začátečník a chceš pokročit v angličtině  na
vyšší level, tak právě tebe by mohlo být následující oznámení o otevření prodejních bran:
mého měsíčního online-Minikurzu angličtiny přes ZOOM:

NEURO COACHING ANGLIČTINY- s metodou Neurolanguage coachingu ©
- kde malou skupinku lidí, osobně provedu metodikou Neurolanguage 
  coachingu ©
- stanovíme si cíle, zaměříme se na motivaci, odhodlání, odblokování starých
  emočních bloků- propojené s angličtinou, na kratkodobou a dlouhodobou pamět
  a mnoho dalšího, zkrátka se spolu budeme učit mnohem efektivněji a zábavněji.


Pokud tě tato nabídka zaujala, neváhej se se mnou spojit přes email:
info@fragilla.com
nebo si
rovnou si můžeš zakoupit můj kurz či osobní balíček
koučinků v sekci - Online-kurzy.

With love❤️,
Linda

O historii Neurolanguage coachingu ©

V roce 2009 založila Rachel Marie Paling společnost ELC® (Efficient Language     Coaching). V průběhu dalších deseti let pracovala na definici a konceptu metody Neurolanguage Coaching®, která propojuje principy a nástroje klasického koučinku, poznatky neurovědy o vrozeném nastavení a fungování mozku se studiem cizích jazyků.
 

Moje praxe:

- úspěšná absolventa NLC - Neurolanguage coachingu certifikačního kurzu
- BA Fashion Marketing a Management - London - University for the creative Arts

- 4 letá praxe s výukou angličtiny všech věkových kategorii, od malých dětí   
  přes teenagery až po dospělé

- Vystudované Gymnázium s rozšířenou výukou angličtiny